NASTUPI U SIRAČU I OKOLICI

Komentari isključeni za NASTUPI U SIRAČU I OKOLICI

Redovito nastupamo i pratimo sva važna događanja u našem Siraču i okolici (promocije knjiga, sajmove, koncerte, obljetnice, polnoćke…), a posebno izdvajamo najveću manifestaciju ‘Dani šljiva i rakija u Siraču’ kada nam u goste dolaze i razna folklorna društva i KUD-ovi iz raznih krajeva Lijepe naše i inozemstva. Članice malog vokalnog sastava nastupaju na raznim smotrama folklora, a nijedna fešta u Siraču ne može proći bez nastupa tamburaša KUD-a.

U Daruvaru tradicionalno nastupamo svake godine na Vinodaru – Međunarodnoj izložbi vina i sajmu tradicionalnih proizvoda, a osim Vinodara, poznati ostali daruvarski ‘vinski praznici’ kao što su Martinje ili Vincekovo ne mogu proći bez naših članova. Također nastupamo i na Danima piva u Daruvaru te na raznim sajmovima i važnijim događanjima u Daruvaru i okolici.

Izdvajamo nekoliko albuma s fotografijama nastupa u okolici Sirača.